odchudzanie się

Moje odchudzanie wraca do formy!

Hej dziewczyny i chłopaki!

Witam Was wszystkich w nowym roku. Na początku przepraszam Was za przerwę, która wynikała z moich problemów zdrowotnych, ale już wracam do Was ze zdwojoną siłą i pomysłami. Oczywiście, gdy mnie nie było, cały czas działałam i jak tylko mogłam, sprawdzałam dla Was nowe suplementy i testowałam preparaty, które mają usprawnić odchudzanie. Co z tego wyszło?

Dowiecie się już niebawem. Aby nie być gołosłowną – dzisiaj pojawi się pierwszy wpis o odzieży sportowej. Często pytacie mnie, czy ubranie, w jakim ćwiczymy, ma znaczenie, we wpisie szczegółowo Wam wyjaśnię, dlatego ubranie, jest takie ważne i na co zwrócić szczególną uwagę przy jego zakupie.

Co dalej mamy w planach?

Nowe diety, detoksy, testowanie suplementów i preparatów na odchudzanie, z których efekty przeszły moje oczekiwania, co najmniej 4 razy 😉 Wiem, że nie możecie się doczekać, testowanie suplementów na odchudzanie to jeden z najchętniej czytanych wątków na moim blogu.

Cieszę się, że pomimo mojej przerwy ciągle do mnie pisałyście. Stworzyłam tego bloga dla siebie i dla Was, więc każda wiadomość rozpoczęcia walki o spełnianie marzeń jest dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem. Zawsze mocno za Was trzymam kciuki. Odchudzanie się to nie taka prosta sprawa, a nieumiejętne odchudzanie może spowodować, że będziemy zmagać się z jeszcze większą nadwagą.

Oczywiście zawsze jestem otwarta na Wasze propozycję i chętnie testuję produkty, o które pytacie i poruszam tematy, które mi podrzucacie. Już się nie mogę doczekać regularnego kontaktu z Wami.

Ściskam,

Kasia

Opublikowano w

  1. ale super! Ciesze się, że znowu będzie się coś działo! Trzymam kciuki! Chętnie bym poczytała o suplementach na odchudzanie, będzie coś?

    Odpowiedz

  2. O rzeczywiście ruszyłaś z kopyta. Czekam na więcej, czego możemy się jeszcze spodziewać? 😀 poczytałabym coś o odchudzaniu, zaraz wiosna idzie. Mogłabym rozpuścić trochę tłuszczu 😛

    Odpowiedz

  3. Ja byłam pełna obaw, że przechodząc na dietę, zamknę sobie drogę do kulinarnej rozpusty. Nie! Tutaj na pewno wartościową pomocą okaże się dobry dietetyk, o zdroworozsądkowym podejściu. Akurat ja zdecydowałam się na pomoc przez internet od Michała Wrzoska, który kupił moje zaufanie wykształceniem i pozytywnym podejściem do współpracy z klientem. Z dietetykiem sprawa jest znacznie łatwiejsza. Dowiesz się między innymi, że dieta nie musi być rygorem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *