Clenbuterol (klenbuterol) – szybki sposób na spalanie tłuszczu

Szybkie działanie i świetne efekty. Tak właśnie działa klenbuterol. Środek ten spektakularnie spala tłuszcz. Tak właściwie jest to lek na astmę oskrzelową. A właściwie był to lek na astmę oskrzelową, bo wycofano go z obiegu kilkadziesiąt lat temu z powodu licznych kontrowersji.

Co to klenbuterol?

Jest to substancja, mająca działanie podobne do efedryny. Działa jednak od niej silniej i dłużej. Posiada działanie termogenne, czyli zwiększające temperaturę ciała oraz stymulujące. Zwiększa katabolizowanie białek oraz tłuszczów. Zazwyczaj podaje się go ludziom oraz koniom w formie wstrzykiwań dożylnych.

Działa na trzy sposoby:

  • pobudzanie – dzięki temu środkowi powiększa się aktywność amin katecholowych. Zwiększa się ciśnienie krwi, poziom glukozy we krwi, przyspiesza bicie serca.
  • spalacz tłuszczów – przyspiesza tempo przemiany materii i lipolizę
  • rozluźniacz – rozszerza oskrzela
  • przyspieszacz termogenezy – zwiększa temperaturę ciała

Status prawny

Klenbuterol został wycofany z rynku w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych w latach osiemdziesiątych. Nie można go kupić oficjalnie, natomiast znajduje się w ofercie wielu półlegalnych sklepów internetowych.

Skutki uboczne

Skutki uboczne są podobne takie jak inne podobne środki. Po wzięciu tego środka będziesz bezsenna, będą drżały ci ręce, zaczniesz się nadmiernie pocić, ciśnienie krwi skoczy to niewyobrażanie wysokich wartości oraz pojawią się mdłości. Co gorsza, z czasem organizm się przyzwyczaja do tego środka i nie występuje już jego działanie anaboliczne, jednak całkowicie zostaje jego działanie pobudzające i wszystkie skutki uboczne z nim związane. Dlatego osoba biorąca ten specyfik zmuszona jest zwiększać dawkę. Środek ten można stosować maksymalnie 4 tygodnie, bo później nie ma  już żadnych efektów. Aha, no i jeszcze warto nadmienić, że clenbuterol jest toksyczny dla wątroby.

Użycie

Klenbuterol stosuje się poprzes iniekcje. Innymi słowy, wstrzykujemy go sobie igłą w tkankę tłuszczową. Jeśli umiemy używać igły i strzykawki to taki zabieg możemy wykonać sobie nawet same.

Podsumowanie

Opisałam ten produkt dla przestrogi a nie jako coś, co stanowi alternatywę dla diety i ćwiczeń w procesie odchudzania. Jeśli po przeczytaniu powyższego artykułu na serio rozważałaś kupienie tego środka, to radzę usiąść na chwilę i przemyśleć swoje życie. Stosowanie takiego rodzaju środków jest ekstremalnie nierozważne i nigdy nie doprowadzi do niczego dobrego. Jeśli chcesz schudnąć zrób to dobrze albo wcale. Lepiej być grubą ale względnie zdrową niż schudnąć poprzez stosowanie takich środków i całkowicie rozregulować swój organizm i zniszczyć wątrobę. Ale ostateczny wybór jak zawsze należy do Was.

Opublikowano w

Komentarze w “Clenbuterol (klenbuterol) – szybki sposób na spalanie tłuszczu

  1. Co to jest w ogóle jak można coś takiego sobie wstrzykiwać??? I dziewczyny to biorą żeby schudnąć? Nie wierzę… Ja bym nigdy czegoś takiego sobie nie zrobiła, nie ma mowy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *