Czy gruba osoba może być atrakcyjna?

Nie. Atrakcyjne mogą być tylko i wyłącznie osoby szczupłe. Czas przestać się oszukiwać i zaakceptować jak jest naprawdę. Jeśli jesteś gruba, nie ma szansy na to abyś była atrakcyjna. Możesz mieć potencjał na bycie atrakcyjną gdy schudniesz. Ale nigdy nie będziesz atrakcyjna ważąc 30 kilo więcej niż powinnaś.

Ostatnio coraz popularniejsze robią się inicjatywy różnych firm promujących modelki „plus size” pod tą dziwną nazwą kryją się po prostu grubaski ubrane w skąpe stroje. Stroje te normalnie przeznaczona są dla szczupłych i atrakcyjnych modelek. Ale nie, musiały wcisnąć się w nie stukilogramowe wieloryby udające, że są motylkami.

Kampanie te zbierają zasłużone hejty. Ludziom nie podobają się takie ciężkie modelki i wyrażają oni swoje zdanie w niewybredny sposób. Naprawdę nie ma co udawać i próbować robić z brzydala kogoś ładnego. Samo społeczeństwo się na to nie zgadza.

Ludzie na całym świecie traktują znacznie gorzej osoby grube. Uważa się je za ludzi drugiego sortu. Jeśli mieszkasz w stanach, twoja grubość jeszcze przejdzie, bo tam ponad połowa osób jest otyłych. Ale i tak nie będziesz atrakcyjna. Nikt nie będzie się za tobą oglądał. Nikt nie będzie z tobą flirtował.

Pojedź do Francji, tam zobaczysz jak traktowane są grube osoby. Ludzie we Francji mają wręcz obsesję na temat zdrowego trybu życia. Jeśli jesteś grubasem w Paryżu, będziesz miała naprawdę trudne życie. Wszyscy będą wytykać cię palcami. Gdziekolwiek się nie ruszysz. W metrze ludzie będą przesiadać się na inne miejsca, byle by siedzieć tylko dalej od ciebie. Taksówki nie będą się dla ciebie zatrzymywać bo nie będą chciały spalać więcej paliwa dowożąc twoje tłuste ciało do miejsca docelowego. Każdy Paryżanin będzie krzywo się na ciebie patrzył, gdy będziesz zajadała batonika lub kolejną porcję lodów.

Dlatego jeśli masz problem ze swoją wagą, może zmień kraj na taki, który nie będzie aktywnie wspierał twojej choroby żywieniowej. Wtedy schudniesz i będziesz miała szanse na bycie atrakcyjną osobą.

Opublikowano w

Komentarze w “Czy gruba osoba może być atrakcyjna?

  1. Uroda to kwestia gustu. Każdy inaczej widzi osoby chude, ja uważam je za wieszaki a innym się podobają.

    Odpowiedz

  2. […] jesteś gruba (zobacz ten tekst) (i jeszcze ten). Przykro mi ale taka właśnie jest prawda. Słyszałam to pytanie od wielu kobiet […]

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *