Moja tajna broń na rozstępy!

Rozstępy dla niektórych z nas to duży problem, głównie estetyczny. Rozstępy to poprzeczne pręgi, które najczęściej pojawiają się w okolicach ud, brzucha, pośladków, czy piersi. Dzieje się tak skutek uwarunkowań genetycznych, bądź związane jest z nadmiernym rozciąganiem się skóry, co prowadzi do przerwania tkanki łącznej.

Skąd się biorą rozstępy?

Najczęściej rozstępy pojawiają się na skutek osłabienia naciągniętych włókien kolagenowych oraz elastycznych, które przyczyniają się do pękania skóry. Tak właśnie powstają różnej wielkości pasy. Tak tez było w moim przypadku. W dzieciństwie na skutek szybkiego wzrostu pojawiły mi się rozstępy na udach, a gdy drastycznie przybrałam na wadze, pojawiły się pasy na całym ciele. Osobiście nie przeszkadzają mi rozstępy, traktuje je, jako osobiste umaszczenie, ale wiem, że nie cieszą się one sympatią wśród kobiet.

Jak pozbyć się rozstępów?

Większość z pań chciałoby za wszelką cenę uniknąć, pojawienia się rozstępów i dlatego smarują się różnymi balsamami, ale co zrobić, kiedy już się pojawiły i same nie znikną. Osobiście sama preferuję naturalne kosmetyki, zawierające substancje czynne pochodzenia roślinnego, które nie tylko pomagają w pozbyciu się rozstępów, ale także nie powodują żadnych innych skutków ubocznych typu uczulenie czy alergia.

Moja tajna broń na rozstępy

Od niedawna stosuje krem na bazie naturalnych ekstraktów, który nie tylko zmniejsza widoczność rozstępów, ale także wpływa na blizny. Moja maść nie tylko zawiera unikalne enzymy z papai, które prowadzą do złuszczania martwego naskórka, ale także witaminę C, regenerującą i kojącą dla naszej skóry. Wszystkie ekstrakty, które zawiera, są w pełni łagodne dla naszej skóry i powoduje, że rozstępy stają się niewidoczne.

Dlaczego polecam maści i kremy specjalistyczne na rozstępy?

Jest wiele sposobów na pozbycie się rozstępów. Można chodzić na laserowe zabiegi i stopniowo pozbywać się rozstępów. Jednak osobiście wolę korzystać z maści specjalistycznych, które są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia, gdyż zawierają składniki roślinne. Jeśli miałabym Wam polecić, jakieś produkty to byłyby to na pewno te: https://kosmetykinaturalne24.pl/pl/c/BALSAMY-KREMY-SPECJALISTYCZNE/4846 które są w 100% naturalne i wegańskie, a co najważniejsze nie powodują uczuleń i działają.

Mnie bardzo pomogły.

Ściskam,
Kasia

Opublikowano w

Komentarze w “Moja tajna broń na rozstępy!

  1. O super, chętnie przetestuje. Tez mam problem z rozstępami, a lato za rogiem…

    Odpowiedz

  2. O super! Jestem fanką naturalnych sposobów leczenia na wszelkie dolegliwości. Na pewno wypróbuję 😀 napisz coś jeszcze, lubię Ciebie czytać!

    Odpowiedz

  3. Naturalne sposoby są najlepsze i to od nich należy zacząć 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *