odchudzanie się

Moje odchudzanie wraca do formy!

Hej dziewczyny i chłopaki!

Witam Was wszystkich w nowym roku. Na początku przepraszam Was za przerwę, która wynikała z moich problemów zdrowotnych, ale już wracam do Was ze zdwojoną siłą i pomysłami. Oczywiście, gdy mnie nie było, cały czas działałam i jak tylko mogłam, sprawdzałam dla Was nowe suplementy i testowałam preparaty, które mają usprawnić odchudzanie. Co z tego wyszło?

Dowiecie się już niebawem. Aby nie być gołosłowną – dzisiaj pojawi się pierwszy wpis o odzieży sportowej. Często pytacie mnie, czy ubranie, w jakim ćwiczymy, ma znaczenie, we wpisie szczegółowo Wam wyjaśnię, dlatego ubranie, jest takie ważne i na co zwrócić szczególną uwagę przy jego zakupie.

Co dalej mamy w planach?

Nowe diety, detoksy, testowanie suplementów i preparatów na odchudzanie, z których efekty przeszły moje oczekiwania, co najmniej 4 razy 😉 Wiem, że nie możecie się doczekać, testowanie suplementów na odchudzanie to jeden z najchętniej czytanych wątków na moim blogu.

Cieszę się, że pomimo mojej przerwy ciągle do mnie pisałyście. Stworzyłam tego bloga dla siebie i dla Was, więc każda wiadomość rozpoczęcia walki o spełnianie marzeń jest dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem. Zawsze mocno za Was trzymam kciuki. Odchudzanie się to nie taka prosta sprawa, a nieumiejętne odchudzanie może spowodować, że będziemy zmagać się z jeszcze większą nadwagą.

Oczywiście zawsze jestem otwarta na Wasze propozycję i chętnie testuję produkty, o które pytacie i poruszam tematy, które mi podrzucacie. Już się nie mogę doczekać regularnego kontaktu z Wami.

Ściskam,

Kasia

Opublikowano w

Komentarze w “Moje odchudzanie wraca do formy!

 1. ale super! Ciesze się, że znowu będzie się coś działo! Trzymam kciuki! Chętnie bym poczytała o suplementach na odchudzanie, będzie coś?

  Odpowiedz

 2. O rzeczywiście ruszyłaś z kopyta. Czekam na więcej, czego możemy się jeszcze spodziewać? 😀 poczytałabym coś o odchudzaniu, zaraz wiosna idzie. Mogłabym rozpuścić trochę tłuszczu 😛

  Odpowiedz

 3. Ja byłam pełna obaw, że przechodząc na dietę, zamknę sobie drogę do kulinarnej rozpusty. Nie! Tutaj na pewno wartościową pomocą okaże się dobry dietetyk, o zdroworozsądkowym podejściu. Akurat ja zdecydowałam się na pomoc przez internet od Michała Wrzoska, który kupił moje zaufanie wykształceniem i pozytywnym podejściem do współpracy z klientem. Z dietetykiem sprawa jest znacznie łatwiejsza. Dowiesz się między innymi, że dieta nie musi być rygorem.

  Odpowiedz

 4. Ja również po krótkiej przerwie wracam do zdrowej diety i treningów. Mam do zrzucenia jeszcze kilka kilogramów, ale zaopatrzyłam się już w ulubione koktajle białkowe od Eco and Fit, które zaspokajają mój głód po ćwiczeniach, nowy strój sportowy oraz opaskę liczącą ilość spalanych kalorii. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się osiągnąć swój cel.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *