O mnie

Hej, jestem Kasia i jestem autorką tego bloga. Szeroko pojętą dietetyką zaczęłam interesować się kilka lat temu, wtedy właśnie rozpoczęła się moja batalia o nienaganną sylwetkę, która prowadzę zresztą do dzisiaj.

Z wykształcenia jestem geodetką i w zawodzie pracuję od czasów ukończenia studiów, czyli od jakiś 3 lat. Problemy z wagą zaczęły się u mnie jeszcze na studiach – wiadomo długie godziny spędzane na wykładach i jeszcze dłuższe na nauce dały bardzo szybko niekorzystny efekt. Sprawę pogorszyła jeszcze moja praca, również w 90% siedząca.

Blog jest autorskim pamiętnikiem, w którym będę zapisywać moje zmagania i małe sukcesy. Mam nadzieję, że stworzę też swoisty poradnik dla wszystkich, którzy tak jak ja chcą zacząć walkę ze zbędnymi kilogramami. Uważam, że przez lata stosowania wszelakich diet mogę spokojnie podzielić się moją wiedzą tak, żebyście nie musieli przechodzić tak długiej drogi i popełniać błędów żywieniowych, które mnie przytrafiały się bardzo często.

Obecnie jestem na etapie racjonalnego odchudzania. Widzę pierwsze, trwałe sukcesy. Wiem, że przede mną jeszcze długa droga do wymarzonej sylwetki, ale wiem też, że nareszcie znalazłam zdrowy i skuteczny sposób na poskromienie tkanki tłuszczowej. Mam nadzieję, że razem będzie nam łatwiej, że stanę się pomocna w waszej walce. Oczywiście będę dzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami i zasadami, które zaczęłam wcielać w życie i mam nadzieję, że Wy odwdzięczycie mi się tym samym.

Komentarze w “O mnie

  1. Czytam Kasię regularnie! Dziewczyna z charkterem! Mega dystans i podejście do życia! <3

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *