Preparaty na odchudzanie

W tym odcinku zajmę się preparatami ma odchudzanie. Któż się z nimi nie zetknął? Preparaty na odchudzanie to taki must-have każdej odchudzającej się osoby na jej drodze do niższej wagi. Takich specyfików na rynku są dziesiątki, setki a może i nawet miliony.

Co się w nich znajduje? Najczęściej nic znaczącego. W składzie większości z nich znajdziemy suplementy diety, wyciągi z ziół, błonnik i takie tam. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz normalną dietę to nie potrzebujesz takich wynalazków. Ale jeśli obżerasz się non stop słodyczami i chcesz schudnąć to może rzeczywiście powinnaś się nieco dosuplementować. Jeśli jednak nie chcesz zmienić swojej diety na zdrową to po co w ogóle się odchudzasz?

Ludzie chcą być chudzi ale nie chcą nic zrobić w tym kierunku. Takie właśnie jest podejście większości odchudzających się osób. Nie chcą zmienić swojej diety, bo przecież nie będę jadła wodorostów. Nie chcą ćwiczyć bo ćwiczenia są dla frajerów którzy wypacają się na siłowni jak głupki. Wolą za to magiczną tabletkę, albo dosypanie sobie proszków do wody i to wypicie tego bo to proste i łatwe. Szkoda tylko, że to nie działa.

Jeśli chcesz szybko schudnąć kosztem swojego zdrowia to polecam głodówkę. Na głodówce na pewno stracisz kilogramy, gwarantuję to. Jeśli jednak chcesz schudnąć zdrowo, to nie ma innej drogi jak dobra dieta i ćwiczenia. A jeśli zadbasz o to, wtedy nie będą Ci potrzebne żadne preparaty na odchudzanie.

Nie ma takiej substancji, która magicznie usunie tłuszcz z twojego organizmu, no po prostu nie ma czegoś takiego. Chociaż w sumie są substancje zwane tłuszczo spalaczami. Może nie usuwają tłuszczu, ale za to wymuszają jego gwałtowne spalanie. Jednak muszę was zmartwić. Są one nielegalne i ekstremalnie niebezpieczne do stosowania. Dlatego są nielegalne. Mają one takie działanie, że dosłownie spalają tłuszcz w Twoim organizmie. Problem z tym jest taki, że tłuszcz ma w sobie mnóstwo energii. Energia powstała po spaleniu tłuszczu po użyciu tego specyfiku zamienia się w ciepło. A ciepło to rozchodzi się po nas. W efekcie bardzo łatwo jest wziąć trochę za dużo tabletek, przedawkować i przez to spalać tłuszcz w zbyt szybkim tempie. Wydzielona energia zacznie nagrzewać nasz organizm do ekstremalnych dla białek temperatur. Gdy przekroczy określony próg, po prostu przegrzejemy nasze ciało i ugotujemy się w środku. Nic przyjemnego.

Dlatego radzę stosować stare dobre konwencjonalne i sprawdzone metody do walki z brzuszkiem. Metody te są dobre bo działają. Dlatego warto je stosować. Tabletki zostawcie dla tych, którzy będą odchudzać się całe życie bez efektów.

Te tabletki i tak są stworzone przez koncerny farmaceutyczne i niefarmaceutyczne wyłącznie po to aby wyciągać kasę z niczego nieświadomych ludzi. Z ludzi, którym nawet nie chce się przeczytać składu tego co wkładają do buzi. W sumie sami są sobie winni.

Opublikowano w

Komentarze w “Preparaty na odchudzanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *