NOWE SMAKI KOLAGENOWEJ FORMUŁY PIĘKNA REMÉ

KOLAGENOWA FORMUŁA PIĘKNA REMÉ TO KOMPOZYCJA BIOAKTYWNYCH PEPTYDÓW KOLAGENOWYCH VERSIOL® ORAZ WITAMIN I MINERAŁÓW, KTÓRE WSPIERAJĄ ZDROWIE SKÓRY, WŁOSÓW I PAZNOKCI. MARKA WPROWADZA LIMITOWANĄ EDYCJĘ KOLAGENU – CAFFÈ LATTE O SMAKU WANILIOWYM I CAFFÈ LATTE O SMAKU ORZECHOWYM. AROMATYCZNE I OTULAJĄCE KOMPOZYCJE IDEALNIE UMILĄ JESIENNE I ZIMOWE PORANKI.

Świadomość na temat korzyści płynących z regularnego przyjmowania kolagenu jest coraz większa. Oczekujemy też, że preparat, po który sięgamy, będzie nie tylko skuteczny, ale też trafi w nasz gust smaku. Bo dbanie o siebie – a tak należy postrzegać suplementację – to też chwila wytchnienia i przyjemności.

Remé to kolagenowa formuła piękna, która od wewnątrz dba o Twój wygląd, pielęgnując skórę, włosy i paznokcie. Opatentowana kompozycja bioaktywnych peptydów kolagenowych VERISOL® B oraz witamin i minerałów została stworzona, aby kompleksowo wspierać fundamenty Twojego piękna.

Aktywne składniki REMÉ:

2500 mg kolagenu VERISOL® B – potwierdzona badaniami efektywna porcja.

Witamina A, witaminy z grupy B (ryboflawina, niacyna, biotyna), cynk i jod – pomagają zachować zdrową skórę, a miedź pomaga w utrzymaniu jej prawidłowej pigmentacji.

Witamina C – pomaga w produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.

Witamina C, cynk, miedź, selen i mangan – pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który przyspiesza starzenie się skóry.

Biotyna, cynk i selen – pomagają zachować zdrowe włosy, a miedź pomaga w utrzymaniu ich prawidłowej pigmentacji.

Cynk i selen – pomagają zachować zdrowe paznokcie.

Preparat nie zawiera laktozy, jest bezglutenowy oraz bez dodatku cukrów.

LIMITOWANA EDYCJA REMÉ

CAFFÈ LATTE O SMAKU WANILIOWYM

CAFFÈ LATTE O SMAKU ORZECHOWYM

CENA: OKOŁO 90 ZŁ

POJEMNOŚĆ: 150 G/30 PORCJI

Remé wprowadza dwa nowe limitowane smaki popularnej formuły: CAFFÈ LATTE o smaku waniliowym I CAFFÈ LATTE o smaku orzechowym. Otulające kompozycje smakowe idealnie wpisują się w atmosferę jesienno-zimowej aury. W składzie obok VERISOLU B, witamin: A, B i C, biotyny, cynku, selenu, miedzi i manganu znajduje się kofeina – dla CAFFÈ LATTE o smaku waniliowym zawartość kofeiny w 1 porcji to 32 mg; dla CAFFÈ LATTE o smaku orzechowym zawartość kofeiny w 1 porcji to 40 mg.

Uwaga: Produkt zawiera kofeinę. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników
o podobnym działaniu.

Limitowana edycja Remé dostępna będzie w aptekach stacjonarnych i internetowych oraz na Allegro od października 2023.

Opublikowano w

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *