czekoladki na wesele

Słodki upominek dla gości weselnych?

Chciałabym rozszerzyć trochę działalność blogową o lekki lifestyle. Mam nadzieję, ze to się Wam spodoba. Dzisiaj pierwszy artykuł o tematyce weselnej. Ten sezon jest obfity w weselne harce i sama się zbliżam do własnego wesela.

Każda mała księżniczka w dzieciństwie marzy o ślubie niczym z bajki, pięknej, białej sukni, księciu na białym koniu i przyjęciu w stylu wielkiego balu. Z wiekiem marzenia te nieco się zmieniają, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna. Niezależnie od wieku, gustów i planów chcemy, aby nasz ślub i wesele na długo zapadły w pamięć jako wyjątkowe. Jest to przecież jeden z najważniejszych, a czasem nawet najważniejszy dzień w życiu. Internet pełen jest pomysłów i inspiracji, dzięki którym można stworzyć wspaniały ślub niczym z bal z bajki o “Kopciuszku”.

Podziękuj swoim gościom

Ślub, wesele i przygotowania z nimi związane niosą ze sobą wiele emocji. Emocji dostarczają nam także goście – bliskie nam osoby, które zapraszamy na to ważne wydarzenie. Warto o nich pomyśleć i przygotować dla nich coś, co przypomni im, że są dla nas ważni, nie tylko tego dnia. Od kilku lat bardzo dużą popularnością cieszą się podziękowania dla gości weselnych. W internecie można znaleźć mnóstwo pomysłów i inspiracji na słodkie upominki dla gości weselnych. Oprócz winietek mogą to być lizaki, słoiczki z miodem, ciasteczka, magnesy i wiele, wiele innych. Hitem okazują się personalizowane prezenty, np. czekoladki z datą ślubu lub czekoladki z imionami Pary Młodej lub gości. Własna treść na czekoladkach dodaje jeszcze bardziej osobistego, wyjątkowego charakteru upominkom.

Słodkie zaskoczenie

Goście lubią być zaskakiwani. Warto o tym pamiętać wybierając upominki dla gości. Ciekawym pomysłem mogą być czekoladowe sticki czyli czekolada do picia na patyku! Zamknięta w eleganckim opakowaniu z motywem ślubnym będzie zaskakującym upominkiem weselnym.

Czekoladki w nietypowej formie

Chyba każdy z nas kocha słodycze, dlatego nie dziwi fakt, iż wśród upominków weselnych najpopularniejsze są te słodkie – czekoladki dla gości w uroczych opakowaniach, lizaki czy czekoladowe torciki. Będą doskonałą przekąską podczas całonocnej zabawy. Wydawać by się mogło, iż nie będzie nic zaskakującego w takim pomyśle, jednakże na rynku znaleźć można mnóstwo słodkości, które zamknięte w pięknych formach i opakowaniach stanowić będą oryginalne upominki dla gości weselnych.

Zadbaj o odpowiedni nastrój

Ślub i wesele wymagają odpowiedniej oprawy. Warto jednak pamiętać, iż nie można przesadnie ulegać panującym trendom. To wydarzenie, które nam ma podobać się najbardziej. Powinniśmy zatem aranżować je tak, aby wpisywało się w nasze gusta i upodobania estetyczne, dzięki czemu będziemy mogli powiedzieć, iż to prawdziwie “nasz ślub”. Taką atmosferę i poczucie spójności odczuje każdy obecny gość, sprawiając iż będą oni czuć się równie wyjątkowo, jak i my.

Opublikowano w

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *