Najgłupsze rzeczy „pomagające” w utracie wagi

Poniżej przedstawiam Wam najgłupsze z najgłupszych rzeczy, które mają pomagać osobom otyłych w utracie kilogramów. Jeśli masz alergię na siłownię i za nic nie chcesz porobić paru ćwiczeń, te produkty są dla ciebie. Te rzeczy są wyłącznie dla prawdziwych desperatów. Takich, którym już nic nie pomaga i gotowi są kupić wszystko aby tylko zgubić parę kilogramów.

Niebieskie okulary odchudzające

Pomysł prosto od światowej sławy amerykańskich naukowców. Odkryli oni, że kolor niebieski jest najmniej apetycznym kolorem na świecie. Zastanówcie się nad tym przez chwilę. Chyba coś w tym jest. Przecież nie ma żadnych niebieskich warzyw ani owoców. Kojarzycie jakiś? Bo ja nie. No właśnie.

Z tego odkrycia skorzystali Japończycy i wprowadzili na rynek niebieskie okulary, które zakłada się do jedzenia. Okulary są bardzo modne w stylu aviator. Po założeniu ich, spójrz na swój obiad a od razu odechce Ci się go jeść. Proste i zarazem genialne.

Tak naprawdę nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że niebieski kolor jest najmniej apetyczny. Ale warto w to wierzyć po zakupie tych okularów. Może akurat załączy się nam autosugestia i będziemy mniej jeść.

Migające sztućce z lampkami

Jeśli masz problemy z jedzeniem zbyt dużo, wypróbuj widelec i łyżkę, które migają podczas jedzenia. Zapewne zastanawiacie się po co to miganie. Otóż przez kilkadziesiąt sekund, lampka na widelcu świeci się na czerwono. Oznacza to, że nie możemy w tym czasie jeść. Następnie na kilkanaście sekund lampka zmienia swój kolor na zielony. Jak sygnalizacja świetlna. W tym czasie możemy jeść. Potem znowu zapala się czerwona i musimy przestać. Cały proces musimy powtarzać aż do momentu, gdy wszystko zniknie z talerza. Albo gdy twój obiad całkowicie wystygnie.

Do tego mamy też tryb kamuflażu. Jeśli jesteśmy w miejscu publicznym i migająca na sztućcach lampka wyglądała by zbyt żenująco, możesz użyć zakamuflowanego obiektu, który będzie migał zamiast łyżki. Tym obiektem jest duża niebieska rybka z lampką, którą musisz położyć na stole. Tak bardzo kamuflaż.

Jeśli myślicie, że sobie żartuję zajrzyjcie tutaj.

Mądry talerz

Tym razem coś za wschodniej granicy. Produkcja ukraińskiego uczonego. Talerz, który jedzie po tobie podczas jedzenia. Nałożyłeś za dużą porcję? Talerz powie: „Hej, czy ta porcja nie jest za duża?”. Albo „Gdzie twoja wola?” albo „Zatrzymaj się! Co z twoją dietą?”. Motywujące, co?

Smakowe spreje na język

Im dalej tym dziwniej. Przedstawiam wam spreje do psikania na język w różnych smakach. Po co jeść potrawy skoro wystarczy popsikać sobie trochę spreju aby poczuć smak ulubionych potraw. Masz do wyboru aż 25 różnych smaków. Powinno starczyć na śniadanie, obiad, kolację i deser na wiele, wiele dni. Wszystko to oczywiście bez kalorii. Warto też wspomnieć, że istnieje także psikacz o smaku bekonu. Spreje te zostały wspomniane nawet przez magazyn Time jako jedna z najlepszych pomysłów 2005 roku. Jednak widocznie pomysł ten nie sprawdził się. Strona, na której można było kupić spreje, już nie działa. A tak bardzo chciałam spróbować jak smakują 🙁

Dieta hCG

A więc próbowałaś już wszystkiego aby zrzucić wagę. Oczywiście wszystkiego oprócz zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Czas zacząć coś jeszcze bardziej wykręconego w kosmos.

Znajdujesz w internecie dietę o dziwnie brzmiącej nazwie hCG. Spędzasz trochę czasu na czytaniu o niej i wszystko wydaje się zachęcające. Wystarczy, że codziennie będziesz robiła sobie zastrzyki z hCG. Ale zaraz, co to jest hCG? Jest to hormon, który wydzielany jest u kobiet w ciąży. Pozyskuje się go z moczu tych kobiet. Więc jeśli chcesz wstrzykiwać sobie mocz zaciążonych dziewcząt, proszę bardzo.

Do diety dołączona jest książka, która zawiera mnóstwo złotych dietetycznych rad. Oprócz wstrzykiwań radzi zmianę diety na taką, która da nam 500 kcal dziennie. Chyba nie trzeba tego komentować dalej?

Opublikowano w

Komentarze w “Najgłupsze rzeczy „pomagające” w utracie wagi

  1. Jem na niebieskich talerzach i jeszcze nigdy kolor ten nie sprawił by odechciało mi się jeść ;D Jedzenie migającymi sztućcami to istny wyścig, a dieta hCG brzmi jak jakiś żart. Jak trzeba być zdesperowanym by podjąć się takiej diety. Wiele osób szuka dziwnych metod na schudnięcie, nie dostrzegając, że zdrowa, i zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianych kilogramów.

    Odpowiedz

  2. Wcale mnie to nie dziwi często to co głupie to jest od skośnookich lub amerykanów…

    Odpowiedz

  3. O tym smakowych sprayach słyszałem. Widziałem kiedyś w kiosku takie małe buteleczki o smaku owocowym dla dzieciaków. Pryskały one sobie tym na język i czuły smak mandarynki lub kwaśnych żelek. Fajna sprawa bo organizm może się pogubić ponieważ nie widzimy, nie czujemy zapachu a czujemy smak i nie ma co przeżuwać.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *